Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama

Şeffaf Epoksi zemin kaplama uygulaması mevcut olan zemin kaplamalarının üstüne uygulanarak kullanım sağlanır. Taş, mermer, granit gibi kaplamaların üstünde uygulaması yapılan şeffaf Epoksi ile alttaki görünüm göz önünde olmaya devam eder. Evinizin görüntüsünden sıkıldınız ve yeni dekoratif malzemelerle biraz olsun estetik açıdan değişiklik yaşanmasını istiyorsanız şeffaf Epoksi zemin kaplaması tam size uygun bir yöntem olacaktır.

Mevcut yer kaplamasını komple kaldırmadan ve inşaat çıkarmadan böyle bir uygulama ile evinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Üstelik istediğiniz renk ve desen seçeneklerini de şeffaf Epoksi zemin kaplama üzerinde uygulama şansınız var. Böylece mekânda gözle görülür bir değişiklik havası hissedebilirsiniz.

Ayrıca döşeme altlarından gelen su kaçaklarını önlemek için de kullanılabilir. Çünkü Epoksi zemin kaplamalar yalıtım malzemelerinin en kalitelisi ile üretildiği için asla yüzey üzerine bir su birikintisi oluşturmaz. Sudan etkilenmeden yıllarca kullanabilirsiniz. Şeffaf Epoksi zemin kaplama özelliklerinden bazıları ise şöyledir;

  • Temizliği son derece kolay olarak yapılmaktadır. Ayrıca toza ve kire karşı önlem alarak geç kirlenir ve kiri asla göstermez.
  • Özel temizlik malzemesi kullanılmasına gerek yoktur. Her şekilde temizlenebilir.
  • Üzerine uygulayacağınız desenleri ister kendiniz seçebilirsiniz. İsterseniz size önerilecek katalogdan beğenebilirsiniz.
  • Her türlü darbeye karşı dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Çok uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.
  • Herhangi bir sorun yaşandığında tamir imkânı vardır.

Sadeliğin Güzelliğini Yansıtsın Evleriniz

Şeffaf Epoksi zemin kaplama sayesinde evinizde hiçbir inşaat dökme ve kırma problemi olmadan uygulaması yapılmaktadır. Dekoratif amaçlı kullanılan bu ürün son yılların en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Evlerdeki her şeyle uyum sağlama özelliğine sahip olan Şeffaf Epoksi zemin kaplama üzerine motifler ve desenler uygulayarak daha da zengin üç boyutlu bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Yürüme esnasında kesinlikle kayma ve düşme problemleri olmamaktadır. Son derece güvenli ve kaliteli olan bu ürünler Avrupa standartlarında testlere tabii tutulduktan sonra satışa çıkarılmıştır. Gerek güvenlik alanında gerekse sağlık alanında testlerden tam puan alan Şeffaf Epoksi zemin kaplama hiçbir kanserojen madde içermez. İnsan sağlığına tamamen uygun bir üretimdir.