Hakkımızda

POLYMEKS KİMYA İNŞ. SAN. TİC.LTD. ŞTİ.

İzolasyon Zemin kaplama ve Yapıştırıcı Dünyasında uluslar arası standartlarda Yerli Üretim Yapan Tek Öncü Firma:  POLYMEKS KİMYA İNŞ. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. 2003 yılında kurulan POLYMEKS KİMYA LTD ŞTİ sektöründe tecrübesi ile Türkiye de izolasyon yapıştırıcı ve zemin kaplama sektöründe üretim yapan öncü firmalardan biridir.

2004 Yılında arge çalışmalarını geliştirerek İstanbul da kurduğu iki üretim tesisi ile üretime başlamıştır, Türkiye de ilk izolasyon ve Yapıştırıcı Filtre tutkalı .Protolin. elektrik izolasyon malzemeleri üretimine başlamıştır. Bu gün Türkiye de uluslar arası standartlarda arge çalışmaların yürütüleceği labaratuvar sistemlerine sahip üretim yapan Orta Doğuda en büyük tesislerden birine sahip Türk firmasıdır.

Kurumsal

Bugün bize ulaşın

Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Misyon

Yaptığı yatırımlar kusursuz hizmet anlayışı ile yeni açmış olduğumuz Gebze’ deki fabrikamızda yaptığımız üretim kapasitesini tüm ürünlerimizde 2022 planları doğrultusunda artırarak beklentilerin üzerine geçmeyi hedeflemektedir.

Vizyon

Üretilen Yapıştırıcılar İzolasyon ve Zemin kaplama malzemeleri yüksek kaliteli ham madde ve en yüksek donanıma sahip ekipmanlarla Türkiye ve Dünya pazarına kaliteli ürün sunmaya yeni yatırım planlarıyla başarılarının ve beklentilerinin de ötesine geçmeyi hedeflemektedir.

İzalasyon Ürünleri

Üretim & Uygulama

POLYMEX KİMYA

POLYMEKS KİMYA Türkiye de uluslar arası standartlarda yapmış olduğu her yatırımın karşılığını kaliteli ürün anlayışı ürün ile hayellerini gerçekleştirmeye devam ediyor.