[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

TDS 888 İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

SU BAZLI EPOKSİ ASTAR

Ürün Tanımı

Epoksi Reçine Esaslı %100 katı madde ihtiva eden, Şeffaf  iki bileşenli Solvent İçermeyen  Su Bazlı Epoksi astardır. Beton yüzeyin gözeneklerini doldurur ve malzeme ile yüzeyin Mükemmel bir şekilde yapışmasına imkân sağlar. Poliüretan ve Epoxsi bazlı kaplama  malzemelerinin uygulanmasından önce, her türlü beton, ahşap ve metal yüzeylerin üzerindeki gözenekleri tıkamak, alttan gelecek nemi engellemek, üzerine gelecek kaplama malzemesinin yüzeye daha iyi tutunmasını imkân sağlar  ve özellikle yüzey kalitesi düşük beton yüzeylerde kumlanma ve tozlanmayı giderici, aynı zamanda poliüretan ve Epoxsi bazlı kaplama malzemeleriyle uyumlu endüstriyel  su bazlı Epoksi astar kaplama malzemesidir.

Ürün Özellikleri Ve Avantajları

Korozyondan korur, alkalilere ve baz asitlere dayanıklıdır. Mantar ve bakterilerden etkilenmez. UV ışınlarından etkilenmediğinden güneş ışınlarına dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeye göre aderansı yüksek olup, yaşlanmaya dirençlidir. Su, asitli su ve tuz solüsyonlarına, gres yağı ve petrole karşı dayanıklı aynı zamanda geçirimsizdir. Serttir ve -55 ºC ve +285ºC arasında deformasyona uğramaz Alttan ısıtmalı kısımlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kumlanmayı ve tozlanmayı önler ve toz tutmaz. Uygulandığı yüzeyi sağlamlaştırır. Üzerine uygulanacak yapının yüzeye daha iyi tutunmasını sağlar. Beton yüzeylerde, beton içerisine penetrasyon kabiliyeti yüksektir. Uygulandığı yüzeylerdeki gözenekleri doldurarak alttan gelecek neme karşı bariyer oluşturabilir.

polymex-888-su bazlı astar

Ambalaj

5,kg. 15. Kg. takım 21 Kg. takım 30,kg. veya Varil istenen ağırlıkta.

[/vc_column_text][vc_column_text]Teknik Özellikler

887-su bazlı astar[/vc_column_text][vc_column_text]Uygulama Ve Uyarılar

Uygulama yapılacak alan kir,yağ,pas vb. maddelerden iyice temizlenmelidir. Beton yüzeylerde yüzey kuru ve temiz olmalıdır. Eski ve yıpranmış yüzeylerde (aşınmış, gevşemiş ve mekanik mukavemetini kaybetmiş) gerekli onarımlar yapılmadan astar uygulanmamalıdır. Beton prizini almış ve tamamen kurumuş olmalıdır. Uygulama; isteğe göre fırça, rulo veya havasız püskürtme yöntemi ile gerçekleştirilebilir.  Uygulama 1 saat içerisinde bitirilmelidir. Tek kat uygulama yeterlidir. Uygulama sonrasında 40/45 mikron kalınlığında kuru film tabakası elde edilir. 6-8 saat sonra kuruyan astarın üzerine Kaplama uygulamaları gerçekleştirilir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

polymex-888-astar copy

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]